Columbae
Volg ons ook op social media:
Wedstrijd tennis

De KNLTB competities bij TV Columbae

De speeldagen voor de voorjaarscompetitie 2021 zijn weer bekend!
De KNLTB competities bij TV Columbae


Op de site van de KNLTB staan de speeldata voor de voorjaarscompetitie 2022.
Dit betreft de data voor zowel de dinsdag, woensdag, vrijdagavond, zaterdag en zondag competities van het voorjaar van 2022.


Om de speeldata van 2022 te bekijken, klik hier.
Voor de zomeravondcompetitie 2022 op de woensdagavonden, klik hier.

Je kunt je nu inschrijven voor deze (voorjaars- en zomeravond) competities.
Dit kan zowel als (compleet) team of als individuele speler.
Ook kun je bij de TC aangeven dat je beschikbaar bent om (af en toe een keer) in te vallen.

Voor meer alle details van al deze KNLTB competities, kijk op MijnKNLTB.Toernooien.nl klik hier.
Je kunt dan inloggen met je eigen account en bijvoorbeeld bepaalde verengingen, competities of teams als favoriten bewaren.
Voor de actuele deelname van TV Columbae aan de KNLTB competities, klik hier

Om deel te nemen aan een van deze competities stuur je een mail naar de Technische Commissie, individueel of samen met met je beoogde teamleden, klik hier.

Ook als je niet iedere week kan/wil spelen, maar af en toe wil invallen, kun je je opgeven.

Zodra de nieuwe poule indelingen, waar teams van TV Columbae aan mee doen, voor 2019 bekend zijn, wordt deze hieronder gepubliceerd.

Competitie indeling voorjaar 2022 (de nieuwe indeling voor 2022 is nog niet bekend)
Hieronder staan de klasses waarin TV Columbae dit jaar in de verschillende KNLTB competities vertegenwoordigd is.


Zaterdagmiddag senioren
  • Mix 1: 2e klasse gemengd, 17+ (Nr. ) captain Jos Florijn
  • Mix 1: 3e klasse gemengd, 35+ (Nr. ) captain Carla Varwijk
  • Mix 1 : 3e klasse gemengd dubbel, 50+ (Nr. ) captain Leo Hendriks
     
  • Dames 1: 3 klasse, 17+ (Nr. ) captain Marjolein Lammers
  •  
  • Heren 1: 2e klasse dubbel, 17+ (Nr. ) captain Koert Gerritsen
  • Heren 1: 2e klasse, 35+ (Nr. ) captain Geert Gerritsen

Dinsdagmorgen senioren
  • Dames 1: 2e klasse dubbel, 17+ (Nr. ) captain Willemien Hendriks - Uwuratuw
  • Dames 2: 2e klasse dubbel, 17+ (Nr. ) captain Emmy Kreuzen - Brouwer
  • Dames 3: 3e klasse dubbel, 17+ (Nr. ) captain Sylvia Oudendag

Woensdagavond senioren 2019 (zomeravond landelijk)
  • Mix 1: 3e klasse dubbel, 17+ (Nr. ) captain Gerke Dooijeweerd
     
  • Dames 1: 4e klasse dubbel, 17+ (Nr. ) captain Nancy Janssen
     
  • Heren 1: 4e klasse dubbel, 17+ (Nr. ) captain Bas Bosman
  • Heren 2: 4e klasse dubbel, 17+ (Nr. ) captain Roij Heijveld
  • Heren 3: 4e klasse dubbel, 17+ (Nr. ) captain Marcel Loo

Vrijdagavond senioren
  • Dames 1: 4e klasse dubbel, 35+  captain Helma Putman
  • Dames 2: 4e klasse dubbel, 35+  captain Lucy de Jonge
     
  • Heren 1:  3e klasse dubbel 35+  captain Elroy van het Hof
  • Heren 2:  3e klasse dubbel 35+  captain Rob van Tuil
     
  • Mix 1: 1e klasse Mix dubbel, 35+ captain Hans Donkervoet
  • Mix 2: 3e klasse Mix dubbel, 35+ captain Gerrit Kreuzen
 
Zaterdagmorgen junioren
  • Meisjes 1: open klasse Meisjes, 10 t/m 17 jaar (Nr. ) captain Lyan van de Waeter

Zondagmorgen junioren
  • Mix 1: open klasse Groen (Nr. ) captain Lucia Hoonakker

Voor het zoeken van alle standen en uitslagen van ook andere verenigingen klik hier: KNLTB competite pagina.
Kies dan voor de betreffende competitie indeling waar TV Columbae haar wedstrijden speelt.
Voor de dinsdag-, vrijdagdag- en zaterdagcompetitie is dat "KNTLB voorjaar Midden 2019". Voor de woensdagavond competitie " Zomeravondcompetitie Gelderland 2019". Vervolgens kiezen voor het verenigingsnummer of de naam van de betreffende vereniging.
Zoek je uitslagen van onze eigen vereniging zoek dan op verengingsnummer: 12948 of op de naam: T.V. Columbae".
© Tennisvereniging Columbae 2022. All Rights Reserved.